Conducere

Agenţia pentru Protecţia Mediului Argeş funcţionează în baza HG 1000-2012-privind reorganizarea şi funcţionarea Agenţiei Naţionale pentru Protecţia Mediului şi a instituţiilor aflate în subordinea acesteia.

Agenţia pentru Protecţia Mediului Arges este condusă de un director executiv numit prin decizie a preşedintelui Agenţiei Naţionale pentru Protecţia Mediului

Adresa: Strada Egalitatii, nr. 50A, jud. Arges, Cod 110049

e-mail : office[@]apmag.anpm.ro

Telefon: 0248 213 099; Fax: 0248 213 200
 

Declaratie privind asumarea unei agende de integritate organizationala a APM Arges/30.03.2022

Structuri cu personal de conducere/01.03.2022



Structuri cu personal de conducere 
 

Agenda Director Executiv:

Agenda 31.05-04.06.2021
Agenda  24-28.05.2021
Agenda  17-21.05.2021
Agenda 10-14.05.2021
Agenda 04-07.05.2021
Agenda 26-29.04.2021
Agenda 19-23.04.2021
Agenda 12-16.04.2021
Agenda 05-09.01.2021
Agenda 29.03-02.04.2021
Agenda 22-26.03.2021

Agenda 24-28 august 2020

Agenda 31 august-04 septembrie 2020

A
genda 7-11 septembrie 2020