Back

Decizii etapa de incadrare

martie 2017

SC BSB FASHION SA

noiembrie 2016

SC BENBAR GRUP SRL

mai 2016

DOGEA ION

PIRTAC ROBERT-GIANI

SC GAD SERVICII SI INTRETINERE SRL

ILIE TUDOR

SC APA CANAL ILFOV

aprilie 2016

SERBANICA MARIN

SC MORENO DEVELOPMENT SRL

SC LATIN RESIDENCE DEVELOPMENT SRL

SC BELLA ROMANIA IMPEX SRL

VASILESCU ANA MARIA

martie 2016

DUMITRU CRISTINA

ILIE AURELIAN-TRANDAFIR

SC RCS&RDS SA

SC BLUE MONTAIN PROPERTIES SRL

IANCU NICULAE

DUMITRU IONELA

februarie 2016

DEACONESCU CONSTANTIN DANIEL

VORNICU TOMA

SC SOLAR DELTA SRL

SC NEW ERA SYSTEM SRL

ianuarie 2016

MOROGAN FLOREA

CONSTANTINESCU MARIAN-BOGDAN

RADUCANU MARIA

DINCA DIANA-MARION

CODIN ADRIANA-MIHAELA

SC ZEDCOM INVESTITII IMOBILIARE SRL

RADU PETRE

decembrie 2015

PRIMARIA COMUNEI CERNICA

PRIMARIA COMUNEI DASCALU

noiembrie 2015

SELWAN H. ZEDAN

POPESCU GHIORGHE

SC FUTURE TOOLS CONSTRUCTION SRL

octombrie 2015

SAVIN EMANOIL

SC DANUBIUS EXPERT SRL

SC MILANO INTERNATIONAL SRL

LAZAR GHERGHINA

GHENU DUMITRU

SC HERA ROVANIEMI SRL

SC ELIAS ZEIDAN PARTNERS COMPANY SRL

IORDACHE MIRCEA

SERBAN BOGDAN-SEBASTIAN

RIZESCU EMILIAN

IORDAN IONUT-EDUARD

septembrie 2015

IONESCU VLADIMIR DAN

SC THREE STARS DISTINCT INVEST SRL

COSTACHE ION

SC EMIDALE INTERNATIONAL IMPEX SRL

MARIN IONUT

SUDITU ION

STANCU MARIN

ENACHE IONUT

POPESCU EUGEN

SC TRADEX INDUSTRIES SRL

august 2015

TASCU SOTIR

BONT MIHAELA MIRELA

DUMINICA IONUT

PANAITESCU MIRELA DELIA

SC MORENO DEVELOPMENT SRL

SC UTILAJ LOGISTICS SRL

SC GAD SPECIAL CONSTRUCT SRL

iulie 2015

DIACONESCU IOAN TIBERIU

NASTASE IOANA

iunie 2015

SAVU NICOLAE

SC ZEDCOM INVESTITII IMOBILIARE SRL

EPURE AMELIA STEFANA

SC CASINA CONSTRUCT SRL

mai 2015

SC O.D.D. INVESTMENTS SRL

PAROHIA OTOPENII DE JOS

aprilie 2015

SOCIETATEA ORNITOLOGICA ROMANA

SC DARIMEX REAL ESTATE SRL

PELLE CATALIN ALAIN

martie 2015

ALBU FLAVIUS CRISTIAN, PODARU RAZVAN, SPULBER ADRIAN, SPULBER MIHAI

MITREA STEFAN LUCIAN

CIRSTEA GABRIEL

februarie 2015

CIULEANU STERE

SC TEAMNET INTERNATIONAL SA

VOINEA ADINA RUXANDRA, VOINEA DRAGOS IONUT

SANDULEA FLOREA si TINCA PETRE

CONSILIUL LOCAL PANTELIMON

BAICU GEORGICA

SECHILA MARCEL

MARTIN FLORIN

VASILE GHEORGHE

CRISTEA GHEORGHE

SC ROPLAST IMPEX SRL

SC LEV OR IMPEX SRL

SC ORANGE ROMANIA SA

ianuarie 2015

STANCIU TATIANA

AVRAM AUREL

CIUNGAN LIANA

LAZAR PETRE, DUMITRU MIHAI si ENUTA IONEL

DOBRE VALERICA si STOIAN TIBERIU

 

Pentru actele de reglementare eliberate pana la 31 octombrie 2014 va rugam accesati vechiul site